Paweł GiłkaFotografia Miesiąca
 
Siłownie, w których lubię trenować
środa, 22 czerwiec 2005
Opis siłowni, w których najczęściej trenuję

"Stadion Leśny"

Klub "Portowiec"
Siłownia "PitGym"
"piwnica"

Stadion Leśny


sopot.jpg

sopot6.jpg

sopot2.jpg

sopot5.jpg

sopot7.jpg
     Obiekt Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego położony w obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest dla mnie doskonałym miejscem na osty trening w oderwaniu od codziennego życia w mieście. Dobrze przeszklona siłownia posiadająca dwie przestronne sale z widokiem na las uprzyjemnia trening oraz pozwala na lepszą koncentracje.
     Klub jest bardzo zadbany i zaprojektowany pod kątem szerokich wymagań klienta. Posiada obszerny asortyment przyrządów, od rowerów stacjonarnych oraz steperów poprzez maszyny treningowe dla każdej grupy mięśniowej, do gryfu na który można założyć nawet 400kg. Obiekt dysponuje również małym centrum odnowy biologicznej, gdzie często korzystam z sauny zaraz po ukończeniu treningu. Polecam tę siłownie wszystkim wymagającym, począwszy od początkujących do nawet bardzo zaawansowanych zawodników.

Sopot ul. Wybickiego 48/50

------------------------------------------------------------------------

Klub "Portowiec"
Portowiec3_1.jpg

Portowiec2_1.jpg

Portowiec1_1.jpg

Portowiec5.jpg

zielinski.jpg

portowiec_3.jpg

     Od lat już funkcjonujący obiekt, do którego lubię często wracać. Tam zaczęła się moja przygoda ze sportami siłowymi, tam spotykam mojego trenera, który zawsze służy pomocą, tam mogę zrobić na prawdę dobry trening na wyjątkowo ergonomicznym sprzęcie. Siłownia również dysponuje sprzętem do treningów aerobowych. Polecam wszystkim, którzy chcą osiągnąć swoje cele treningowe. Fachowe porady, solidny sprzęt, bardzo tanie karnety.

Gdańsk ul. Marynarki Polskiej, Morski Dom Kultury (MDK)

------------------------------------------------------------------------

Siłownia "PitGym"
piotr_3.jpg

Filar5_1.jpg

Filar4_1.jpg

bramka1_2.jpg

Filar2.jpg

Filar1.jpg
    Stosunkowo niedawno otwarty obiekt, załozony przez Tadeusza Filara, wykonany w dobrym smaku oraz kultywujący tradycje. Prowadzi go Piotr Rzadkiewicz, który utrzymał styl zainicjowany przez Tadeusza. W klubie panuje klimat prawie rodzinny, co jest bardzo istotne dla każdego i gwarantuje pozytywne efekty treningowe. Każdy klient tej siłowni jest indywidualnie nadzorowany podczas treningu, przez trenera z wyjątkowa dokładnością. Ograniczona jest dzięki temu możliwość popełnienia błędów bądź wywołania jakichkolwiek kontuzji. Klimatyzowana sala treningowa jest zaopatrzona w dużą ilość markowego sprzętu oraz maszyn, za pomocą których można wytrenować dowolna grupę mięśniowa. Posiada także sprzęt do treningu aerobowego, tj. steppery oraz rowery stacjonarne. Polecam szczególnie wszystkim początkującym oraz średnio zaawansowanym ze względu na wyjątkowo precyzyjny nadzór trenerski oraz możliwość konsultacji na bieżąco, co nie oznacza ze dla zawodowców miejsce się nie znajdzie.

Sopot Al. Cieszyńskiego 22 pawilon A

------------------------------------------------------------------------

Piwnica
piwnica.jpg

     To juz historia... Siłownia stworzona wraz z kolegami na początku lat 90. Nie ma to jak u siebie, mogłem tu trenować kiedy chciałem i jak chciałem. Stary obdrapany sprzęt najlepiej nadawał się do prawdziwie ostrych treningów. Tutaj nie było miejsca dla mięczaków. Nie było czasu na rozczulanie się nad czymkolwiek. Kraty w małym okienku pod niskim stropem, obklejone ściany od blisko 15 lat tymi samymi podobiznami osiłków i nagich kobiet oraz ostre, żółte światło płynące z przymocowanej nad wyszczerbionym lustrem żarówki - wszystko to kojarzyło się wręcz z twardym klimatem więziennym. Największą zaletą było jednak to, że nikt nie przeszkadzał w treningach, dzięki czemu można było wykonać podstawowe ćwiczenia w pełnej koncentracji. Potrafiłem zrobić tutaj naprawdę doskonałą formę trenując w ciszy i odosobnieniu. Lokal przestał funkcjonować w 2006 roku... 

SKLA

SIŁOWNIE

Vitaminshop

Andrzej Majchrzyk

SDW 1990200 razy